Umetnuti / I PAD prije ili poslije DC

G

gaom9

Guest
Pozdrav, svima
Žao mi je pitati takva jednostavno pitanje ovdje.
Želim znati što bi trebao umetnuti I / O PAD prije ili poslije DC kad sinteza?
Drugim riječi, trebali bi mi ubacite I / O u RTL kod prije uvoza ga DC, ili bi mi ubacite u PAD-izlazna vrata kod iz DC nakon sinteze?
Mislim ako mi umetanje PAD RTL-u, DC će razmotriti i druge efekt odgode od PAD u sintezi napraviti bolji rezultat, da je u pravu?
Budući da je nova verzija DC ne podržava insert_pad naredbu, čitao sam nešto o ovoj temi, a to govori da smo samo ubacite PAD kroz prepisati kod "Ne koristiti automatsko umetanje tapacirati DC,
činite ga sami !!!", je to pravo ili se nalazi bilo koja druga metoda?
Ako bismo trebali umetnuti PAD nije automatski, mislim da ćemo lakše doći pogrešku kada je No_Od jastučići su prevelika.

Može bilo tko popuštanje mene neki savjet, molim te?

Hvala!
Srdačan pozdrav!

 
Na początku maja br. media obiegła wiadomość o kradzieży danych 1,3 miliona francuskich klientów operatora Orange. Coraz więcej firm pada ofiarą ukierunkowanych ataków hakerów. Dotyczą one nie tylko korporacji, ale w dużej mierze sektora MŚP. Utrata poufnych informacji to prawdziwa katastrofa biznesowa, oznacza straty finansowe i kładzie się cieniem na wizerunku firmy.

Read more...
 
Sam radio na dizajnu, gdje se vrši sinteza jastučići sa i bez.Vrijeme analiza će biti točnija ako jastučić je tamo.

Ako želite uključiti jastučići, samo ih u svoj instantiate Verilog / VHDL.

 
===============
Hi Gaom9

IO jastučići su smješteni na samoj završnoj fazi za dizajn, jer ti zapravo nver efekt na vrijeme.IO jastučići samo kao medij za spajanje IO igle do vanjskog svijeta.Tako možete umetati ovi jastučići, čak i nakon metal popuniti i decaps na leđa kraj.

može pisati u malom tcl skripte za umetanje IO jastučići.Pitajte leđa kraj inženjera ako su ovi scripst spremno.Nade t njegov vas pomogaoSrdačan pozdravSuresh
===============

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top