Trebam mišljenje o PLC

B

bomba

Guest
KOYO vs.ZWORLD
Što mislite o KOYO PLC-a?
Koji je najbolji?
Što o nacrtima alata?

Jer mi treba da mi koristimo ZWORLD 2800, a mi smo misleći na promjenu Koyo plc ...

 
Ataki DDoS należą do grupy najstarszych zagrożeń w Internecie, jednak wciąż plasują się w czołówce największych sieciowych plag. Wraz z rozwojem systemów bezpieczeństwa ewoluowały, a ich głównym celem stały się aplikacje i usługi.

Read more...
 
Ovisi o tome što je Vaša prijava.Što trebate učiniti s PLC?Ako vam se sviđa programiranjem u C, Zworld je u redu.Ako više volite off polici rješenja s ljestve ili fazi programiranja, Koyo, IDEC, Aromat, Keyence svi su prilično dobri.

Ako ste OEM, vi svibanj također uzeti u obzir prilagođeni softver hardver s motorom.

Ajay

 
Sve ovisi o tome što ćete raditi i novca želite potrošiti.
Osobno više volite jedan standardni PLCs proizvođača poput Allen Bradley, Siemens.
Ali ako vam je potrebna low cost rješenje razmotrite FESTO FEC FC34 PLC.
Ovaj PLC ima Ethernet conectivity i imati DOS operativni sistem, tako da možete program programa na primjer u staroj Quick Basic, ili C. Možete stvoriti BAT arhivima itd. (DOS je stvarno!).
PLC Ovo je jako dobar izborni za obradu slike aplikaciju (vrlo snažna matrica izračuni pomoću Quick Basic stare).
Sve ovisi od primjene i novac!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top