Switched način napajanja

B

bibo1978

Guest
JA potreba za učiniti dvije uključen materijal i odgovarajući način moći zaobići za RF-lanac opskrbe bi trebao raditi na 3.3 V sa snagom od 2,5 W, dizajn bi trebao biti što manji mogući može li me netko opskrbiti resursima

 
Dziesięciu nauczycieli z Polski znalazło się w grupie najbardziej innowacyjnych nauczycieli (Microsoft Innovative Educator Expert - MIE Expert) na świecie. Nagrodzono również dwie polskie szkoły tytułem Microsoft Showcase Schools - "Szkoły mentorskie Microsoft".

Read more...
 
Svibanj biti MAXIM regulatora serije za RF aplikacije mogu vam pomoći,
na primjer

http://para.maxim-ic.com/part_search.asp?TREE=PowerSupplies&SRCH=max1820

 
Zdravo

Vi svibanj naći ovu pomoći također:

http://ourworld.compuserve.com/homepages/Bill_Bowden/page4.htm # triple.gif

http://www.edn.com/archives/1996/112196/24_di06.htm

http://www.edn.com/archives/1998/110598/23di.htm [/ url]

Pozdravi

 
Ako ste zabrinuti zbog buke, ali želite učinkovitost onda možete koristiti prebacivanje napajanja na korak do oko 5V, a zatim pomoću LDO linearno napajanje na korak do 3.3V.

Pokušajte kvaliteta kape na daljnje potiskivanje buke mreškanje na izlaz.

Također koristiti feritni tuku sa 5V na 3,3 V pozornici.

 
Zdravo

Druga ideja, možete koristiti niski napon pretvarača logiku rada od 3,3 volt i koristiti vrata onoliko koliko želite da prebacivanje napajanja dobiti 2,5 watta.

Pozdravi

 
Knjiga o Switched Mode Power Supply

h ** p: / / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=50703&highlight=smps

 
Zdravo

Pokušajte Texas Instruments proizvodi upravljanje napajanjem, ANR plug-in module snage, vi svibanj pronaći nešto dobro za ono što želite.

Pozdravi

 
Želim napraviti DC_DC konverter previše.Ja sam readn o TL494, i želim to učiniti, ali ne znam kako izračunati transformirati.Mogu li koristiti transformirati u AT / ATX napajanje i kako ga koristiti (izračunati). Možete li mi pomoći?
Žao nam je, ali morate prijaviti kako biste vidjeli ovaj privitak

 
Mogu li koristiti MOSFET from: IRF540, IRF640, IRFZ44 ....za ovaj sklop? (Želim povećati it's power)

 
Ako DC-DC pretvarač ne treba izolaciju, onda vam ne treba transformator, možete samo izgraditi mužjak regulatora.Ima mnogo mužjak regulatora i kontrolora vani za ovaj posao.

Ne bih iskoristiti za TL494 DC-DC.Postoje mnoge druge IC je koji može biti obaviti posao.Da li je izolacija stvarno potrebno?Ako je tako, mogu vam reći kako izračunati transformatora, ali ako je uopće moguće pokušati to izbjeći koristeći jedan.

 
U mojoj zemlji, teško je pronaći više IC za ovaj posao (možda ne znam). Možete li mi post ovdje je nekoliko članaka o njima ili link za mene.Prije nego što sam uvijek mislim transformacije je dobar za DC to DC konverter.Sada želim da 12VDC na 24V i više nego 4A.Dodano nakon 3 sata 47 minuta:Ako se izolacija nije potrebna. IC Koji vam obično koriste za ovaj posao

 
Vrlo popularan čip je UC3843.Jedini nedostatak je da se najvjerojatnije potrebna struja tranformer, jer trenutni osjećaj napon je relativno visoka, oko 0.7V.

Čip sa znatno nižim smislu napon (0.1V) je MAX668, potaknuti konverter iz Maxim.Ja ne mogu reći za sigurno ako ju možete koristiti za 100W izlaz, ali uvijek možete koristiti MOSFET driver.Nice dio.Ja ga se koristi u nekoliko dizajna.

Nadam se da sam ispravno shvatio da si htio DC-in 12V DC, 24V out.Ako možete dati samo malo više detalja, JA svibanj moći predlagati nešto.

Also check out Linearne tehnologije, Texas Instruments, nacionalne, Micrel i ST web stranica.

 
Ja sam izradu mini stroj. To je motor koristi 24VDC ali želimo koristiti 1 (ne 2) 12V4Ah baterije, jer je nekoliko razloga. Dakle, moramo imati 12VDC do 24 VDC konverter. Evo ga uvjet su se stavili na 24V i struje out more od 3Amp

 
MAX668 sam predložen u prethodnom post bi trebao to učiniti.Pogledajte ovo:
www.maxim-ic.com/appnotes.cfm/appnote_number/910

Ako vam treba pomoć sa induktor, let me know.

 
Ja sam ovaj uzorak naručivanje iz Maxim.Ako je dođu ja ću vas pitati o induktor

 
kako obaviti u iskoristiti IRF INA i krug ????? želite d magnetiziranje circiut za to .......

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top