Soldermask i projektiranje pastemask

V

vsnute

Guest
Bok svima,

Ja sam iz prospojni Mentor 2007,2 jastučići za OrCAD.Im 'težak to graditi svoju prvu padstack u OrCAD ali ne znam koliko sam da je prevelik soldermask i pastemask s obzirom na veličinu jastučić, jer Mentor jastučići ona automatski.Se bilo tko imati bilo koji sugestija?

Hvala vam unaprijed.

 
Ja bi isto pastemask dimenziju kao PAD i prevelik je soldermask inčni promjer od 0,005.Također sam primjetio da je ogroman soldermask nije u OrCAD vlastiti izgled footprint biblioteku.

 
Kao što kaže Kender.
Iako ovdje ima povijesnu od 0,008 prevelik "za lotanje maske, ali to sve ovisi o Vašim mogućnostima
i proizvođači ovih dana su puno bolji
i naš jastučići su puno manji.

Svibanj Orcad nije prevelik je lemni maska na pretpostavci da se jednako lako dati proizvođaču with 1:1 lemni maska
i oni će se jednostavno povećati veličina otvora za to.(dovoljno lagan za napraviti).

Isti za lijepljenje maska, upisete 1:1 s uputama o tome što želite smanjenje.

Prilikom dodavanja ovo knjižnice morate svibanj uzeti u obzir da stvari promijene, postoci mogu se razlikovati ovisno o debljini i zalijepite ekrana.Kao takve njene najbolje da postavite na 1:1 za tijesto
i onda to možete učiniti sve reductions s Gerber podataka bez potrebe za izmjenu svakih komponentu u svojoj biblioteci.

 
cyberrat wrote:

Isti za lijepljenje maska, upisete 1:1 s uputama o tome što želite smanjenje.
 
ja i Internet utvrde za mene

ako je jastučić veličina <1mm dodatke za lotanje maska ,08 mm i pad od lemni
zalijepiti ,08 mm

ako veličina tapacirati> 1mm u dodaj u lemni maska ,1 mm i pad od lemni
zalijepiti ,1 mm

Primjerice četvornih tapacirati size with dužine 1,5 onda 1.6 i SM = SP = 1,4

 
Bok,

I povećanje 10mil maska za lotanje kroz rupu i 5 milijuna za SMD (svibanj vrlo do 8-6 i 4-3
mil. odnosno ovisno o pitch).

Za slder zalijepite ga je nula za Through Hole i 5-4
mil. manji, ovisno o veličini jastučić za vrlo male veličine pin možete izvršiti zalijepite maska tapacirati jednaka veličini.

Pozdravi,

Ricky

 
U redu.Mislim da se za standardnu veličinu slabljenja jedne 1:1 pastemak / jastučić i soldermask / tapacirati omjer bi trebao stati jer za ostale pakete u OrCAD libs.Nakon stvaranja Gerber datoteke ću ga ako je potrebno, prema mom proizvođača sposobnost.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top