Razlika između palca modu i normalnom načinu rada u ARM 7

A

abhishekdixit

Guest
Bok, ja radim na kontroleru LPC21XX mikro. ja sam čuo o načinu palac upute u ARM7. Ja samo želim da knoe ono što je palac upute mod? A kako ću ovo koristiti u našem programu za upravljanje na mikro kontroler. Hvala vam s poštovanjem, Abhishek Dixit
 
thmb način je kompaktan mod u kojem 16bit upute su pogubljeni. ste ograničeni postupak u thunmb modu.
 
Pozdrav srizbf, hvala za mi pomaže. ali želim da znaju da kako programirati da LPC21XX mikro kontroler u palac modu. njihova je bilo knjiga ili pdf po kojem ja mogu razumjeti programiranje od palca upute modu. ili ako imate bilo kakve primjere programiranja u palac modu, onda plaease mail me taj program, tako da ja mogu razumjeti način programiranja palac modu.
 
Pozdrav srizbf, ja sam pročitao thebook koje ste mi poslali. ali nakon čitanja tu knjigu želim učiniti nešto u prograiming. ali za to trebam mali program za nekog exaample u palac upute modu. Dakle, možete li molimo vas pošaljite mi na jednostavnom primjeru programa, tako da ja mogu shvatiti razliku između normalnog pogona & palac upute modu. hvala
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top