problem u format datoteke, molim pomoć

H

hossam.algewely

Guest
ja imati skidač tekst knjige koje imaju ekstenziju. PDB, pokušao sam mnoge gledatelje čak i za dlan PC-u, a ja couldnot ih otvori,
Da li itko zna kako ih otvoriti ili ih pretvoriti u zajednički format?

 
Producenci od lat stosują praktykę preinstalacji różnego rodzaju oprogramowania (najczęściej niechcianego) na swoich laptopach . Część bardziej zaznajomionych z tematem osób potrafi sobie poradzić z tym problemem, chociażby poprzez format dysku i ponowną instalację systemu. A co z pozostałą częścią, czyli większością użytkowników? Wygląda na to, że...

Read more...
 
Budući da datoteke koje ste trebali biti udžbenika, JA će pretpostaviti da. PDB nastavak znači "Palm Oblikovanje baze podataka", tekstualne datoteke.PDB ekstenzija se također koristi za formate datoteka koriste za prikaz molekule grafički modeli, i druge grafičke prikaze podataka.Ja ne bi se očekivati da udžbenik bude jedan od tih formata.

Za Palm tekst PDB datoteke postoji konverter (i besplatni demo) na: http://www.thinkchile.com/alorca/pdbcnv/

Iznad Program bi moglo biti vrijedno probati.Također možete probati obličje at neki dana kartoteka koristeći samo tekst editor.Ponekad postoji ASCII podaci vidljivi u podacima koji će vam reći ono što proizvodi plan kartoteka.Oružane s tim informacijama, možete suziti pretraživanje.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top