Koje knjige su preporučujemo za Embedded Linux umrežavanje

J

jitkasem

Guest
Imam plan kako početi studirati ugrađeni Linux za umrežavanje (TCP / IP, web server, mail sustav i drugo), jer ću odabrati moj viši projekt u ugrađen umrežavanje. Sada sam gledao za knjige iz amazon.com, ali ne znam koje knjige su pogodne za početak Embedded Linux umrežavanje. Sljedeći popis je naziv knjige koje sam našao na amazon.com. 1.Linux TCP / IP umrežavanje za ugrađene sustave Thomas Herbert 2.The Linux TCP / IP stog: umrežavanje za ugrađene sustave strane Thomas Herbert 3.TCP/IP aplikacijski sloj protokola za ugrađene sustave M. Tim Jones 4.TCP/IP Lean: Web poslužitelji za ugrađene sustave (2. izdanje) by Jeremy Bentham 5.Embedded interneta: TCP / IP osnove, implementaciju i Aplikacije Sergio Scaglia 6.TCP/IP ugrađenog Interneta Applications Edward Insam 7.Embedded Ethernet i Internet Cijela Jan Axelson 8.Designing ugrađenog Internet Devices Brian Demuth 9.GNU/Linux Application Programming By M. Tim Jones Svatko tko zna ili specijalist ugrađen umrežavanje, molimo Vas da mi pomogne odabrati neki sposobni knjige molim. : Idea:
 
Dobio sam, "Izgradnja Linux ugrađen sustav", koji je dobar uvod u Embedded Linux systems.It imaju neke poglavlja o umrežavanju / ethernet na more točke linux
 
Hvala vam puno .... Čitao sam neke knjige osvrt na amazon.com i znam koja knjiga za odabir.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top