IP Purchase List

M

mosalem2003

Guest
Dear All,

My Company stečena popis IP od drugog poduzeća, ja sam nedavno angažirao se da su odgovorni za tim koji će podržati i održavati taj popis IP.
Konzultant koji je iz kompanije koja je prodala IP je zadužen za prijenos know-how; posjetom lokaciji samo tjedan / mjesec.
Oni su samo nas je izbavio korisnički vodič i RTL stvari sa sintezom Skripte kao i svaki drugi kupac uzeti.

Sada, želim ga pitati za potpuni popis stavki koje treba predati u nas koji bi previal svim fazama iz "Standardni dokument na konačnu RTL s testcases"; Trebam to znati što su puni popis stvari koje sam trebala imati pristup iz na ovaj tip.

Trebam za održavanje i podršku IP sa svojim timom i dokumente poput userguide nije dovoljno uopće kako smo se ulaže u naše vrijeme obrnutog inženjeringa IP.!
Kad sam ga upitao o:
Osnovni sastavni elementi Logika Dijagrami i test benchs, rekao Mislim da to nije dostupna ..
Trebam to znati sa svi od te što kompletan popis stvari trebao tražim da biste mogli u potpunosti podržavaju i održavati popis kupljenih (stečena) IP ..

Hvala

 
Porzućcie Dropbox, Facebooka i Google - radzi Edward Snowden. Badanie przeprowadzone przez F-Secure pokazuje, że 53% badanych wyraziło wolę zmiany usług na zapewniające większą ochronę prywatności.

Read more...
 
Uz ostale stvari koje se mensioned ...
U slučaju mekih IP najvažniji dokument je mikro arhitektura doc
koja je usklađena s RTL.Ukoliko dont imati te onda tek --- svibanj
vam pomoći!
Testbench opis Docs i kako pokrenuti testsuit je također važno.
Bilo koji put to je vrlo čest u našoj industriji.Pokušajte živjeti s ovim!

 
Na taj način te-znači ja bi trebao dodati na sljedeći popis
1 - Micro Architecture Dokumentacija koja opisuje arhitekturu kodirane RTL.
2 - Testbench Opis Dokumentacija.

Mislim da prve dvije stavke će pomoći u dobivanju pregled o arhitekturi dizajn logika za osnovne buliding blokove i kako su oni integrirani zajedno funkcionirati.
To je ljudski čitljive za kodirane Verilog RTL.
Drugi artikl će pomoći u descriping što test radi i pomaže u slijedećim protok podataka, kontrole i sl..

Sada, što je Sinteza.?
Deliverable iz ove stekla tvrtka klijentima su Synopsys DC sinteza skripte.
U našem poduzeću nemamo synopsys.Dakle, ako smo dobili Syn DC ili bilo koji drugi alat, što Vrsta dokumentacije bih ih tražiti da mi pomogne u razumijevanju Sinteza procesa.
Mislim da kad bih predao za kupca on bi trebao imati pravo na potporu njegove sinteze koristeći bilo koji alat, na taj način što dokumentaciju ili stvari zatražiti da mi pomogne u synthesizing IPs lista na bilo kojoj platformi i koristeći bilo koji alat, uključujući Syn Dc koji sam imaju skripte za ...

Molimo da sudjeluju sa svojim komentarima kao što je vrlo korisno za mene ..
LET ME ADD TO MY LIST ...Ovo je vrlo čest problem u IP industriji i treba da znam kako mogu dizajneri to lice?

Srdačan pozdrav,

 
Hi Mohamed,
Sljedeće stvari su korisne za održavanje IP koji je razvijen od strane netko drugi: --

1.Mikroarhitekturi bloka razini.
2.Product Specification.
3.Korisnik Vodiči ako ih ima.
4.Testplan doktor (koji opisuje kako je napravio test ENV uključujući testcases opis)
5.sinteza skripte
6.DFT skripte ako je bilo
7.skripte vezane za FPGA Programiranje (ako je IP prototyped u bilo kojem FPGA)

Pozdravi,
- Satya

 
dizajn spec je potrebno, sad sam čitajući o IP SmartCard (7816), br spec. oblikovanje, wo ..teško.

 
mnogi IP prodavač ne može pružiti dovoljno dokument kao što želite, ili oni ne žele pružiti sve informacije kako bi Vas.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top