USA izvor 9-0-9 VAC transformator molim te?

S

soccerman58

Guest
Bok
Imam stari Ashly buka vrata i snagu transformatora je mrtav.
O PSU slučaju kaže 18vac u 600ma.Otvorio sam ga i transformator ima 3 mirozov.Pretpostavljam da je ovo 9-0-9 transformator s Centrom slavina bude 0?

Trouble je ja ne mogu naći jedan, čak i na Google (dobro jedan je, da je u Africi).Može bilo tko pomoć mene Potvrdom učiniti zaista potrebna 9-0-9 i gdje ja mogu dobiti neki u SAD molim te?

Hvala
Phil

 
Artur Szpilka pobity przez nastolatków? Rzekomy film z tego zdarzenia krąży właśnie po Facebookowych tablicach. Bez obaw – to tylko kolejna sztuczka c ...

Read more...
 
The transformor svibanj biti označene sa rekao detalje.Umjesto trošenja vremena da biste dobili repliku, bolji način je da oštećena transformor za Transformor rewinder koji će demontirati stari windings računajući s njom i vjetar ih ponovno vratiti, tako da dobijete klon originalne jedan.
ILI
Pokušajte povezivanje 0-9, 1000ma transformor prvi i tada pokušajte povezivanje 0-18 1000ma transformor i usporedite nastupima.Coz Ako je 18V 600ma spomenuo,
trebamo samo dvije žice koje daju.Sretno

 
18V centar fleka je prilično uobičajene Jeste li probati slijedeće:
www.DigiKey.com
www.Mouser.com
www.Newark.com
www.AlliedElec.com
www.Jameco.com

 
GSM Man wrote:

18V centar fleka je prilično zajedničkih
 
Ako centra-odvodom transformator je označena 18VAC, onda to je napon između dva "kraj" vodi - ovo je industrijski standard nomenklaturi.Ako je napon bili "0-12-18" da će biti označene kao takve.Postoje mnogi programi koji koriste centar-odvodom transformatori, uključujući mnoge napajanje dizajna.

 
To bi moglo pomoći.To je vrlo osebujan opskrbe kao uređaj priključnica nije tipičan zid bradavica.Ima nešto što izgleda kao telefonski ili MAČKA-5 konektor, a svaki slavina ima dvije žice.
Isporuka samo ima transformator; sve ostale komponente na ploči.

Prema vrhu napajanje slučaju, što se nisam prije obavijesti, tu je mali crtež ovog konektor i ona kaže kočiće 1 6 centar (bijele i plave), PIN 2 5 9vac, 3 4 pin 9vac.

To bi, čini se da potvrdite da li je potrebna 9-0-9 kao zamjena,
a ja ne znam ako kupnjom 18vac zida i pucanja bradavica slučaju otvorenog bi otkriti 9-0-9 transformator koji sam mogao jednostavno spojiti do ovom osebujnom output plug ili ako bi samo biti 18 0 transformator sa 2 minuta šutnje, što ja vjerojatno ne bi mogla koristiti kao zamjenu.

Getting ponovo raniti ga sigurno nije nešto što sam čak i mislio o ali je opciju, iako bih se traži da se za nekoga tko bi mogao učiniti.Ne znam ako bi bilo skupo prohibitively za prilagođeni posao takav.

Hvala
Phil

 
GSM Man wrote:

Ako centra-odvodom transformator je označena 18VAC, onda to je napon između dva "kraj" vodi - ovo je industrijski standard nomenklaturi.
Ako je napon bili "0-12-18" da će biti označene kao takve.
Postoje mnogi programi koji koriste centar-odvodom transformatori, uključujući mnoge napajanje dizajna.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top