Stvaranje Complicated model u HFSS s MATLAB

W

waitingforme

Guest
Napravite Flament u HFSS s Matlab
Žao nam je, ali morate prijaviti da biste vidjeli ovu privitku

 
Ja sam vrlo zainteresiran za svoj posao, možete li mi dati primjer kompleksne i dijeliti svoj izvorni kod u Matlab.Vidio sam ovaj primjer u drugim BBS, ali autor
nije mi bilo help.I želi vam željeli dati svoju pomoć za mene.

 
Ove Matlab koda napišite seriju VBScript kod da biste generirali svoj model u HFSS.U može dati svoje podatke u Matlab, a zatim poziva tih programa stvoriti svoj model.U može pisati te kod sebe.

 
Bok, waitingforme:

Ne mislim na vas uvrijediti.Međutim, ja stvarno nemam pojma što je točka na post lijepe slike ovdje (čak i više od jednom: ftopic125100.html) bez dijeljenja više detalja o provedbi.

Samo za produciranje?(Sorry, ako sam pogrešno interpretirati vaše informacije ovdje, a vi se uvrijediti).

Bok, Pllen:

Molimo pogledajte sljedeći link za informacije o tome kako složene modele, čak i potpuni HFSS projekti mogu biti kreirana sa Matlab.Ovaj paket ima sve izvorni kod i tipičnih primjera.

http://www.ittc.ku.edu/ ~ rvc / projekti / hfssapi / doc / hfss-Matlab-api.html

Nadam se svatko u posjetu ovdje ima iskrenosti do velikodušno dijeljenje znanja, tako može imati koristi od drugog i ostvariti napredak zajedno.

Želimo vam sve lijepo vikend naprijed!

Srdačan pozdrav,

 
ja ne dijeli te kod becase te kod odnosi se na neki drugi rad.ja samo mogu vam dati nekoliko savjeta za pisanje tih programa.Priželjkivanje svatko ovdje može napraviti napredak zajedno.

 
je šteta za mene da nema koda za preuzimanje
ali MR waitingforme je tako dobro napravljena kao što sam vidio demo matlab_hfss po njemu.
odličan.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top