preciznije Gerber izvoz iz Eagle

E

elektr0

Guest
Zdravo,

kao što je prikazano na slici, moj poligona se realizirati s jednim žica u Gerber datoteke.
Da li postoji mogućnost da se na silu GERBER_RS274X CAM posao za korištenje male žice za to?

Hvala.

elektr0
Žao nam je, ali morate prijaviti da biste vidjeli u ovom prilogu

 
Pracująca dla Cisco grupa ekspertów do spraw bezpieczeństwa, Talos, odkryła duży wyciek danych spowodowany przez wadę w Google Apps for Work. Co zakrawa na ironię losu, wyciekły dane tych użytkowników, którzy chcieli najbardziej zachować prywatność.

Read more...
 
Sumnjam ovaj problem s Gerber softver, JA računati je svoje postavke za mnogokutnik; smanjiti žica širina vas izvući vaše mnogokutnik sa.

 
Hvala.
I pritisnite "pomogla meni" gumb.Koristim GERBER_RS274X proizvoditi Gerber datoteke automatski.
Ako sam koristiti Gerber posla, mogu se definirati kotača datoteku (otvorom definicije).
Za jednostavne građevine mogu umanjiti ovaj efekt, ako izaberem manjih otvora.
Za gore navedene strukture ga
se funkcionirati.

Orao je sranje, ako ne mogu definirati proizvoljne žice ...

 
Dakle, zahvaljujući Old Nick i QELEC.

The Cadsoft potpora precizniju Gerber izvoz funkciju.
JA htijenje pošta Internet ovdje.Tekst treba biti kopiran u eagle.def iz bin mapu.
Sa ovim CAM-poslovi "GERBER_RS274X_25" i "GERBER_RS274X_26" efekata, opisani su minimizirane (0,04 microns).

Kao smjernicu dizajn:
Trebali biste koristiti žice boarderi definirati područja i poligonima za popunu je (naravno)
Zatim, s višim širina poligona se mogu koristiti.

Inače, za žice su malo zagubljen (razlika između njih. Brd i Gerber).
Morate koristiti "preciznije" CAM radnih mjesta GERBER_RS274X_25/26.

Ja još uvijek imaju problema sa mojim layout design.Moj GND područjima ne spojiti GND područjima od biblioteka elemenata, s obzirom na određene minimalne udaljenosti copper_to_copper u DRC.Tako sam morao postaviti ga na 0mil, koja je zaobilazno rješenje, ali ne i dobar stil.

... elektr0
Žao nam je, ali morate prijaviti da biste vidjeli u ovom prilogu

 
WOW ...
zašto toliko ljudi koriste Eagle?
Genesis nije dobar?

Mreškati
-------------
Stručni PCB proizvođača iz Kine
Osiguravamo 2-24 layer PCB s High-Mix naručiti sa srednje ili mala količina
Standard Printed Circuit Board
Ltd(ISO9001
i ISO / TS 16949 & & ISO14001 UL)
www.standardpcb.com
E-mail: mreškati (at) standardpcb.com
MSN: bobmiao2002 (at) hotmail.com

 
elektr0 wrote:

Zdravo,kao što je prikazano na slici, moj poligona se realizirati s jednim žica u Gerber datoteke.

Da li postoji mogućnost da se na silu GERBER_RS274X CAM posao za korištenje male žice za to?Hvala.elektr0
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top