Kvco izbor i moć buka problem u PLL

T

trashbox

Guest
Bok dečki, imam dva pitanja o PLL dizajn, molim vas, dajte mi bilo kakve komentare? 1.PLL podrhtavanje pitanje želim dobiti niske jitter sat s rasponom od 50MHz do 200MHz. Postoje dvije selekcije:) neka VCO imaju mali dobitak (dobije = Kvco = DF / DV) po vrstama tehnikama kao što je multi FV krivulje jer VCO buke je proporcionalna Kvco. b) neka VCO titraju na dvokrevetnoj frekvenciji (od 100MHz do 400MHz), a zatim koristiti šestar-po-dva da se raspon ciljane frekvencije (od 50MHz do 200MHz). Prednost je: visoke frekvencije ima manju apsolutnu podrhtavanje (pretpostavljam posto = podrhtavanje / razdoblje iznosi gotovo na niske i visoke frekvencije), signal nakon div-2 ima manju podrhtavanje ako div-2 ne introdule više buke. Nedostatak je VCO ima veće Kvco ovu metodu. Nisam siguran koji način je bolje u ovom slučaju? 2.Power buka problem u vrlo velikom SOC sustava kao što su CPU ili GPU, digitalni dijelovi će predstaviti buku u analognim dijelovima vrsta mehanizama iako mnogi vještine su korišteni kao branič prsten. Moje pitanje je: u usporedbi s analognim Mos je buke (termički šum i trzaj buke) sama, koji je dominantan izvor buke, buke iz digitalnih dijelova ili mos sama u analognim dijelovima? Hvala vam puno. :)
 
Odgovor na drugom izdanju: Snaga buka je najviše inportant buke sourse posebno u SPC sustavu. Nakon snaga buka izolirana koliko god je to moguće, analogni Mos je buka smatra. Što se tiče prvog pitanja, ne mislim da su dvije metode dovesti do vrlo različitih performansi. Dobrodošli raspravljati.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top