komentar pitanje iz EE240's slajdova

K

kidmanbasha

Guest
U ovom klizanje "c", izjavljuje idealna zatvorena petlja dobitak.Ono što ja stvarno ne mogu razumjeti je kako je komentar faktor "f" se ispostaviti da je jednadžba napisana prema dolje?Nije li to shunt odložiti-FB (struja u - napon van)?Tako i komentar bi trebao biti faktor-Usp?
Siguran sam da ono što je napisano u slajd nije u redu, jer mu je također zapisano u Stanfordu u slajdovima.hvala

 
Microsoft poinformował, że zamierza skupić się na systemie Windows 10 dla komputerów PC. To zaś oznacza, że Windows 10 dla smartfonów na pewno nie pojawi się na rynku "latem".

Read more...
 
Bilo koji sustav povratnih informacija ima prijenos Ao / (1 FAO) = 1 / f * [FAO / (1 FAO)], a znamo da FAO = Za - loop gain, dok je 1 / f je idealna zatvorena petlja dobiti ako pojačalo je da imaju beskonačan dobitak.U krug iznad:

U = Ao * [Usp / ( Usp Ci Cs)] - uz pretpostavku da je opamp nije OTA

i idealno dobiti 1 / f =- CS / Cf

ACL = 1 / f * [FAO / (1 FAO)] = 1 / f * [Da / (1 Da)] = 1 / f * [1 / (1 1 / Za )]=-( CS / Cf) * [1 / (1 1 / FAO)]

Gdje je F = Usp / ( Usp Ci Cs) i = FAO

Da, komentar je shunt-šant, ali ne miješati s F f

 
Te mi je rekla da se ne miješati između F i f.

ACL = 1 / f * [FAO / (1 FAO)] = 1 / f * [Da / (1 Da)] = 1 / f * [1 / (1 1 / Za )]=-( CS / Cf) * [1 / (1 1 / FAO)]

i iznad jednadžbi najprije pretpostavlja se da * f = Ao onda te pretpostavlja da Ao = * F

Ja razumijem da je F kapacitivnim šestar.No, kako možemo jednostavno zamijeniti f s F u gore?

 
Nažalost za zbunjenost.Ja, nenamjerno, a koristi se isto notacija za otvorene petlje sustava dobit i dobit od opamp.Da bi izbjegli ove zabune opet neka je koristi malo drugačiji zapis tog vremena.
Ao - otvoren loop gain sustava
AVO - dobit od opamp
β - povratne čimbenik sustava
F = Usp / ( Usp Ci Cs)

1.Također, neka prvo uspostavi zajedničkih osnova u razumijevanju.Pretpostavljam možemo složiti da ako dobit od opamp se ∞, tada zatvorene petlje dobit sustava je

Ao ∞ = 1 / β =- CS / CF i posljedično komentar faktor β =- Usp / Cs

2.Kao što sam rekao prije, petlja-dobit je:

U = AVO * [Usp / ( Usp Ci Cs)]

To slijedi iz kruga analize ako mi razbiti petlju na izlaz opamp.

Budući da po definiciji Da = AO * β i znamo da i β, može se naći, ako je potrebno AO odavde.Neću to učiniti.

3.Opet po definiciji, za bilo koji sustav povratnih informacija

ACL = Ao / (1 FAO) = 1 / f * [FAO / (1 FAO)] = 1 / f * [Da / (1 Da)] = 1 / f * [1 / (1 1 / to)]

Mi već znamo da je to = AVO * F ali ovdje AVO nije AO i F nije β.

Iz toga slijedi da ACL =- (CS / CF) * [1 / (1 1 / FAO)]

4.Dok ne-inverting opamp konfiguracija karte izravno na opće komentar blok dijagram, inverting, nije.Ako želite to karta morate naći dva glavna parametra, naime Ao i β.Ali oni nisu AVO i F. Zato sam rekao da ne miješati F i β u ovom slučaju.Shunt-šant komentar konfiguraciju koja je pogonjena trenutni ulazni signal direktno na inverting ulaz u pojačalo može karte direktno, ali ovdje smo voziti s naponom preko Ci i stvari malo promijeniti.

Nadam se da je sada jasno.

 
Pokušajte koristiti ovaj model za komentar (slika ispod) nije osnovni komentar modela, tu je i komentar serije-šant, ali ono što se umeće na ljeto je umanjena verzija ulaznih Vin = α * u, gdje je α = Cs / (Usp Ci Cs)

ovaj bi trebao odgovoriti na sva pitanja ur
Žao nam je, ali morate prijaviti kako biste vidjeli ovaj privitak

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top