INDDUMMY sloj i patterned Ground Shield

U

usualsuspect

Guest
Da bi spiralu induktori proći LVS, INDDUMMY sloj treba biti prisutan, međutim, INDDUMMY sloj ne dopustiti drugim slojevima (npr. POLY) da postoje unutar svojih granica.Na taj način kako mogu napraviti induktor s POLY uzorkom tla štit pass LVS?

Hvala.

 
Jakby mało było niedawnego sporu Ericssona z Apple swoje trzy grosze na temat firmy z Cupertino wtrąciło Google. W udzielonym kilka dni temu wywiadzie, wiceprezes Google, Sundar Pichai, zaznaczył ogromną różnicę pomiędzy "ekosystemami" Androida i Apple. Według niego użytkownicy Androida, a jest ich już ponad miliard, mogą mają bardzo dużą swobodę w...

Read more...
 
Možete li vam post DRC datoteke naredba za nas?
Možda ću naći neke korisne informacije za vas:)

 
Hvala za odgovaranje.Ja sam koristeći TSMC018.

DRC error: M6T.I.1: Ne M1 je dozvoljeno unutar INDDUMM

Mislio sam da DRC ne dopušta POLY unutar INDDUMM, ali mislim da to ne dopušta M1-remen koji veze POLY PGS na tlo.

 
Mislim da možda neke informacije koje ste ignorirali na DRC naredba file.You mogu pretraživati INDDUMM u Operaciji blokiraju to, možda možete dobiti ideju od tamo:))
Normalno DRC je izvješće točno reći ono što je greška, ali to ne može reći što ste učinili korak napraviti this.So pokušati provjeriti slojeva uređaja, provjerite jesu li svi slojevi su bili ovdje, a ponekad i sloj broj će izazvati greške previše ...
BTW: Ako imate ga riješiti, molim recite mene o tome, jer sam tako zanimljivo u njemu: P

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top