Ima li otvoriti domenu Matematičko modeliranje alata poput VisSim?

E

eltonjohn

Guest
Da li bilo koje tijelo zna ako je GNU ili drugi otvoreni domene matematičke simulacije modela kao alata Vissim ili elanix ili SIMULINK?

 
Rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy w internecie. Nie tylko w ramach przyjemności i spędzania wolnego czasu, ale także obowiązków związanych z pracą zawodową - coraz więcej osób nie jest w stanie wyobrazić sobie wypełniania swoich codziennych obowiązków bez dostępu do komputera, smartfona, a przede wszystkim Internetu. Jakie zagrożenia się z tym wiążą? Na co należy uważać, czego nie robić i jakie środki przedsięwziąć?

Read more...
 
Hi eltonjohn,

Nisam siguran da je to upravo ono što vam je potrebno.(Nisam upoznat s VisSim) Ali je dobra alternativa za besplatni Simulink je Ptolomej.

Provjerite http://ptolemy.berkeley.edu/

Činjenice da znam:
1.To je linux projekata, tako da mora imati linux ili morate koristiti cygwin (Linux emulirane pod Windows)
2.Projekt je vrlo ambiciozan i provodi u Berkeley sveučilištu.
3.Pokušao sam ga 4 godine, bio je vrlo zreo, ali iz Berkeley odlučilo je početi koristiti Java i oni počeli prepisati kod.
4.Trenutno ne znam je li Java verzija može se koristiti za pravi rad ...ali možete skinuti stare (klasične Ptolomej nije java-version) kao i
5.To je prilično otvoren mogu napisati vlastiti broj, kako bi se proširiti funkcionalnost ...ali linux razvoj iskustvo potrebno.
6.Ptolomej koristi se kao jezgro u Agilent ADS sustav s (vrlo skupo)

Molimo da javite mi ako trenutačna verzija dovoljno dobro!

pozdravi
Dora

 
Našao sam dva lijepa simulacija envirements. Jedan je klon Matlab zove oktava je koristi istu sintaksu.Drugi je SCILAB ..obje su otvorene izvore ..Imam ideju za luke simulacije kernel na moćnim DSP i koristiti M datoteke izravno učiniti DSP realnom vremenu pocessing!
Ne kompilacije ..Pravedan preuzimanje datoteka i izvršiti U načinu s pomičnim zarezom
U Matlab funkcija će biti optimalno već!I na moje iznenađenje i PVM provoditi tako da će biti moguće stvoriti paralelni DSP computing okruženja.

 
Scicos je francuski okoliš je vrlo snažan i slobodan da simulira dinamičan i hibridni sustavi ..Moguće je proizvesti C koda sa alat zvan COMEDI CODEGEN ..
Tako da je alternativa SYNTHETISE C kod za DSP iz Matlab kompatibilne OKOLIŠ / Sad mi je potrebno da biste vidjeli da li je moguće Synthetise vhdl iz iste IZVORI ..

 
Hi eltonjohn,

Hmmm oktavu je izvan zabrinutost mislim.

O scilab: Pokušao sam ga u prošlosti, to je prilično moćno doista, sada vidim da su stavili simulacijski alat poput simulink u njemu.Matlab nudi alternativu, ali po mom mišljenju treba koristiti samo ako nema (ne mogu priuštiti) Matlab na računalu!

Dora

 
hi Dora,

Zanima me simulink, i morate učiniti DSP simulacije u simulink.
Kako mogu doći do accoustomed alat.
Postoje li neke web stranice koje su korisne informacije?

hvala ..

 
dalaharp wrote:

hi Dora,Zanima me simulink, i morate učiniti DSP simulacije u simulink.

Kako mogu doći do accoustomed alat.

Postoje li neke web stranice koje su korisne informacije?hvala ..
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top