Fuzzy Logic Control - C Uzorak

M

Maverickmax

Guest
Bok znati ništa o provedbi Fuzzy Logic kontrole na mikrokontrolera čip? Saznajte gdje pronaći uzorak koda? MM
 
Neizrazita logika za ugrađene sustave aplikacija Opis neizrazite logike za ugrađene sustave Applications, od strane priznatog stručnjaka na području, obuhvaća sve osnovne teorije koje su relevantne za elektroniku dizajn, s posebnim naglaskom na ugrađene sustave, i pokazuje kako su se tehnike mogu se primijeniti za skraćivanje dizajn ciklusi i ručka logika problemi koji su teško riješiti pomoću konvencionalnih linearnih tehnike. Sve najnovije napredak u polju aree raspravljalo i praktični Circuit Design prikazani primjeri. Neizrazita logika je utvrđeno da se posebno pogodan za mnoge ugrađenih kontrolnih aplikacija. Intuitivno priroda neizrazito-based sustav dizajn štedi inzinjera vrijeme i smanjuje troškove skraćivanje ciklusa razvoja proizvoda i stvaranje sustava održavanja i prilagodbe lakše. Ipak, unatoč svom širokom prihvaćanju?, A možda i zbog svog imena? Ona je još uvijek neshvaćen i bojao mnogih inženjera. Postoji potreba za ugrađene sustave dizajnera? Oba hardver i softver? Doći do brzine na načelima i primjene neizrazite logike kako bi se utvrdilo kada i kako ih koristiti na odgovarajući način. Fuzzy Logic za ugrađene sustave Aplikacije pruža praktične smjernice za projektiranje elektroničkih sklopova i uređaja za ugrađene sustave pomoću fuzzy-based logiku. To obuhvaća i teoriju i aplikacije s dizajnerskim primjera. Meki, 312 stranica, Datum objave: rujan-2003 ISBN-13: 978-0-7506-7605-2 ISBN-10: 0-7506-7605-1 Impresum: NEWNES
 
Hvala za PDF i ja ga pronaći vrlo korisno. Iz znatiželje, koliko od vas pokušao koristiti Fuzzy Logic kontrolu u 8-bitnom mikrokontrolera kao što PIC ili AVR u C? Uspješna? Bilo je primjer primjene FLC u C u AVR čip? MM
 
Pokušao sam u 18F, 16f i 196 za mase proizvoda. Oba C i asemblerski jezik koristi. To je dobra alternativa za PID kontrole.
 
Bok Hm, kad si rekao neizrazita logika kontrola je alternativa provedbe PID. Primjetio sam da je samo 4 linije za PID kontrole, ali Neizrazita logika kontrola zahtijeva više redaka kodova. Slažete li se sa mnom? Imate li uzorak vaših kodova? MM
 
Slažem se. Ne uzorak dostupan zbog UN-ugovora o tajnosti. Uglavnom, to je samo osjećaj upravljačkoj inženjer kada koristiti ono što kontrola strategija i kako podesiti parametre. Smiješno N.
 
hi momački ja sam bio usinf fuzzytech MCU-c izdanje generirati neki c koda za neizrazitim aplikacije na AVR čip. je li netko tko je koristio prije? Imam nekoliko pitanja!
 
Dakle, za sve one upoznati s fuzzytech ili AVR (ili oboje): Problem sam suočiti se kako sastaviti FTC8.LIB iz više C datoteka koje fuzzytech pruža.. Ja koristiti codevision AVR prevodilac, ali iz nekog razloga stvari jednostavno neće raditi! Codevision licemjerje prikupio više. C datoteke u jednu. Lib (koliko ja znam), tako zalijepili sve izvorni kod. C datoteka u jednu. C datoteke i podaci koji u. Lib. Ali ja dobiti sve ove Linker errors.So sve se svodi na dva pitanja: 1. Jesam li ja sastavljanju FTC8.LIB na pravi način? Fyzzytech priručnik kaže "Skupiti sve *. C izvor datoteke *. Obj binarnih datoteka objekta. Premještanje sve *. OBJ datoteka u knjižnici". Što je. OBJ knjižnica? Kako ću to učiniti u cvavr? 2.Do moram promijeniti FTLIBC.H datoteku na sve kako bi se stvari raditi? Ja sam student s sa samo neke osnovne C učenje jezika, pa ako to pitanje čini glupo, pokazuju neke simpatije! : D: D: D hvala!
 
ja sam živio u VietName. Ja sam radiš moj projekt o Fuzzy PID regulatora. Tražio sam jako puno, ali nisam pronaći bilo koji dokument o Fuzzy PID. Svatko mi može pomoći. Kod za Fuzzy PID regulatora u C. Hvala vam Ovo je moj nick yahoo: htthquancv@yahoo.com
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top