FT245

A

aldevan

Guest
Bok, ja koristiti ftdi ft232bm na usb konverter RS232 serijski za dodatak, a kada je u moj računalo je USB port sustav kreiran virtualni COM, ex: COM5, moje pitanje je što će kreiran prozora ako je jedan plug ft245?je virtualni COM previše?

 
Na chińskim forum komputerowym Chiphell pojawił się wpis ze zrzutem ekranu z programu 3DMark 11. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że osoba publikująca wpis podpisała go jako pochodzący z karty graficznej AMD Radeon R9 300. Ciekawe... Karta ta rzekomo w benchmarku 3DMark 11 z profilem Extreme uzyskać miała X8121 punktów. Pomóc w tym miał...

Read more...
 
The FT245 i FT232 slične iz win točke gledišta, oni su preko istog vozača.FT245 će stvoriti serijski port, kao i za FT232, ako ste koristeći VCOMM vozača.Također, ponašanje je slično ako koristite direktna vozača D2XX.Razlika je na drugu stranu, FT232 učinit će transfere pomoću serijske linije i FT245 imaju paralelna sabirnica baviti.

/ pisoiu

 
Bok,

Ja sam koristio FT245 modul u prethodnom dizajn.The FTDA vozač je više nego dovoljno za komunikaciju s ovog modula.Možete graditi Visual Basic rutinske provjere tampon status i direktno komunicirati sa USB modul.

 
Hi Autobusni Master,

Kako sam to stavio dataline u visokim ili niskim stanja u VB.NET za FT245BM?

ljubazni pozdrav

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top