CPLD za umjesto 27C256

X

xdev

Guest
Poštovani gospodine,
Želim 27C256 umjesto s CPLD.Koji broj za uporabu?
... Khobkhun
Last edited by xdev dana 21 srp 2004 22:33, edited 1 put ukupno

 
Monitory 4K jeszcze na dobre nie zadomowiły się na naszych biurkach, a coraz więcej producentów przymierza się do produkcji wyświetlaczy 5K. Aktualnie w swojej ofercie monitory 5K posiadają jedynie firmy Apple i Dell. W przyszłym roku do tej dwójki zamierzają dołączyć LG, Philips i Samsung....

Read more...
 
Imitirati?je svakako krivu riječ ovdje!Ali ja vam ljubazno undesrtand
Želite sitea adrese na neke podatke Wright?

dobro jedan 27C256 ima 15 ulaza CS CE = 17 ulazi
Sada vam je potrebna output 8 ćelija za podatke, tako da predlažem nešto poput XC7272 ili XC7236 Općenito LOOK ZA BILO KOJE EPLD s najmanje 25 I / Os
To je u slučaju da želite karta svih 15 INPUTI ali ako vam treba samo 12 ili manje vas coud koristiti 22v10
Sada ovaj čips ne dolaze u DIP obrazac ..tako da ce morati da ih rewire
o napravi adapter ..pf i naravno da ih program ..
Ali je činjenica da ni ne znam kako je izabrao jednog EPLD. Dovodi mi vjerovati da to nije vaš komad torte!

 
Moj projekt želite koristiti CPLD umjesto 27C256 Gameboy u košaricu.

 
tako da želite koristiti cpld kao rom?

to se može napraviti ..ali ja ne mislim vaš će naći cpld dovoljno velik da stane cijeli rom ..a ako ti to vjerojatno neće biti jeftini ..

JA dont 'vidjeti prednost to ipak ..

jelydonut

 
OK .. imaš mene ima (o;

Ali zašto ne koristiti regularna flash memorije?Mnogo jeftiniji nego 256kBit FPGA sa izgrađen-in RAM-a (ne s CPLD RAM još 256K ili registre; o).

Najvjerojatnije vam je potreban dodatak CPLD ionako za dekodiranje / bank switching (pogodite GBA MBC također koristi neke stvari).I sa JTAG mogli program flash kroz CPLD u sustavu kao i ...

 
Mislim da bi bilo jednostavnije da se jednostavno koristiti flash memorije ...zar ne?

 
Xdev ..
Čovjek se bolje objasniti ...element koji vam je dao ..shvatila sam da ste htjeli sitea rješavanju prostora za neke vrlo jednostavna DATA!
recimo da želite adresi 0000h - 0FFFH da sadrži neke vrijednosti x
i drugi na adrese 1000h - 1FFFH da sadrži neke vrijednosti y

Taj 'jedina stvar logički implicirane u vašem ZAHTJEV ..jer je evidentno da je CPLD ima samo 8 - ~ 512 Cells za one najveće tako od 1 bajt do 64 bajta. kojoj je ništa ..
SADA vjerojatno želite koristiti Gameboy naboj na Control nešto, a vi trebate samo pad CPLD zamijeniti jedan EPROM NA Gameboy Advance ... KOJA smisla !!!!!

Tada sam je pravo ne morate dekodirati svih 15 ADRESE ali samo neke ..postoje neke 22v10 koja mora biti 3,3
The Game BOY ADVANE je jeftin uredan STROJ!
Također postoje neki projekti na internetu ..

 
Pogledajte ovdje: http://www.devrs.com/gba/hardware.php # harddev

ili bolje: http://www.gbadev.org/hardware.php

 
Poštovani gospodine,
Ja mogu pisati, govorim engleski malo.Žao mi je za sve.

 
Ok ja vas osloboditi moga sina!
U NOMIS PATRIS ET Spiritus Sanctus!
Idite u miru

živjeli

PS ..no velika stvar, ovo je mjesto ..Probajte najbolje ..Vaše hrvatski će biti bolje a netko će se uvijek pokušati vam pomoći!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top