Želim napraviti oscilator rasponu od 500MHz do 2GHz? Help me!

B

bt87

Guest
Želim napraviti oscilator rasponu od 500MHz do 2GHz?oscilator koji me predložiti?
Colpitts, Clapp ili Hartley
i zašto vam predlažemo ovo?
molim recite mene trebam znati o tome?

 
Badanie Cisco ujawnia wzrost zagrożeń dla bezpieczeństwa IT spowodowany "kulturą samozadowolenia" pracowników polskich firm.

Read more...
 
To je vrlo teško ostvariti oscilator sa 1,5 GHz širina pojasa.
Colpitts ili simular može biti dobar choiche, zajedničke baze BJT s rezonatora u bazi ...

 
mwmmboy wrote:

To je vrlo teško ostvariti oscilator sa 1,5 GHz širina pojasa.

Colpitts ili simular može biti dobar choiche, zajedničke baze BJT s rezonatora u bazi ...
 
Ovo je primjer Colpitts VCO
Žao nam je, ali morate prijaviti kako biste vidjeli ovaj privitak

 
Mislim da je razlika VCO svibanj biti dobar choice.But zbog nekih ograničenja kao što je faza buke, temperatura efekti, vučna sl. ovaj oscilator koristeći dicrete s komponentama može biti malo osjetljivo za praktične svrhe ..
Ali to je moguće ..

 
Pokušajte ovo svoje 860Mhz - 950Mhz OSC s integriranim Tank sklop.Njegov MAXIM 2623

http://www.maxim-ic.com/quick_view2.cfm/qv_pk/2061Dodano nakon 3 minute:Također Čak sam pokušao to napraviti da Širokopojasni VCO i iz mog iskustva mogu reći da je najbolji način da se uzme dvije Širokopojasni VCOs i stavite ih kroz mikser i filter izlaz.Drukčije Ako radije imale manje posla mogli dobiti Mini Circuits Designer Kit KPOS1 koja ima nisku OSC fazni šum od 25Mhz do 1GHz, oni nemaju veće frekvencije i kao 2GHz range.But um te da je 13 VCOs

 
bt87 wrote:

Želim napraviti oscilator rasponu od 500MHz do 2GHz?
oscilator koji me predložiti?

Colpitts, Clapp ili Hartley

i zašto vam predlažemo ovo?

molim recite mene trebam znati o tome?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top